TREĆA PLESNA MANIFESTACIJA

RITAM  POZITIVNIH VIBRACIJA

Učenice plesne skupine naše škole su sa svojom voditeljicom, učiteljicom njemačkog jezika Monikom Turk sudjelovale na  trećoj po redu Plesnoj manifestaciji  u Toplicama Sveti Martin. Manifestaciju je organizirala udruga Neo  u suradnji s Toplicama sv. Martin, Turističkom zajednicom Općine Sv. Martin na Muri i Dječjim vrtićem  Smješko iz Sv. Martina na Muri. Roditelji i učenici uživali su u kreativnim plesnim nastupima različitih dobnih skupina, a imali su prilike i vidjeti poznatu plesnu skupinu Nexus iz Čakovca. Poslije nastupa učenici su se okrijepili i uživali u kupanju. Učenici i ostali sudionici stekli su nova prijateljstva i  usvojili smjernice zdravog načina života uz glazbu i pokret. Plesanjem smo pokrenuli valove dobrih vibracija koji će razbiti u nama sve predrasude i probuditi svijest o međusobnom prihvaćanju  i zajedništvu u našoj zajednici i šire.

Zahvaljujemo idejnoj začetnici, gospođi Isabeli Lisajk na pozivu.

FOTOGRAFIJE.

objavio: Ana Špoljarić   datum: 2. 7. 2014.

« Svibanj 2017 »