DRŽAVNO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA 2013.

LAURA COLAR ZANJKO ZWEITE IN KROATIEN

Državno natjecanje iz njemačkog jezika održano je od 22. do 24. travnja u Osnovnoj školi Ivana Mažuranića u Vinkovcima koja se pokazala kao izuzetno dobar domaćin. Učiteljica njemačkog jezika Monika Turk i učenica osmog razreda Laura Colar Zanjko imaju samo riječi pohvale  za program dočeka  i općenito za cijelu organizaciju natjecanja. Nakon uspješnog plasmana na Školskom natjecanju, zlatnog sjaja na Županijskom  natjecanju, učenica osmog razreda Laura Colar Zanjko zablistala je i na Državnom natjecanju iz njemačkog jezika osvojivši drugo mjesto. To je izuzetan uspjeh jer se natjecanje iz njemačkog jezika sastoji od kategorija: slušanje, čitanje, sastavak i usmeni dio  te se na kraju zbrajaju osvojeni bodovi iz svakog područja. Svi učenici koji su predstavljali Međimursku županiju postigli su izvrsne rezultate. Za našu školu, lokalnu i županijsku zajednicu to je čast i priznanje kvalitetnog i uspješnog rada.  S Laurom je marljivo  radila njezina mentorica učiteljica njemačkog jezika Monika Turk.

Čestitamo Lauri i mentorici i želimo im dalje puno uspjeha u radu. Fotografije.

objavio: Ana Špoljarić   datum: 26. 4. 2013.

« Travanj 2017 »